Vestavěné skříně šetří prostor v malém bytě

Ne všichni se mohou pochlubit obrovským rodinným domem. Někteří z nás z nejrůznějších důvodů bydlí v poměrně malých interiérových prostorách. Především pokud máte potom více věcí, může nastat problém, kam je uskladnit, protože v malých místnostech nemůže být spousta skříní. Právě v těchto případech se více než vyplatí popřemýšlet o vestavěných skříních – je to nápad k nezaplacení.

shutterstock_87878842

Vestavěné skříně se vyrábí obvykle na míru. Je tak zajištěno, že se plně přizpůsobí vašim představám. Tak například zapadnou do každého výčnělku ve stěně.

Vestavěné skříně se vyznačují širokou pestrostí a variabilitou. Nejčastěji se setkáme s vestavěnými skříněmi z tradičního materiálu, tedy ze dřeva. Samozřejmě, že byste na nich objevili i prvky z jiných materiálů, jde zpravidla o plast nebo kov. Vestavěné skříně mohou nabývat nejrůznějších tvarů a imitací, záleží čistě na vaší představivosti a šikovnosti stoláře, kterého oslovíte.

Úspora místa spojena s moderním a líbivým designem

Vestavěné skříně šetří prostor, to ale neznamená, že by se hodily pouze do malých místností. Své uplatnění najdou v podstatě všude. Navíc se mohou pochlubit v mnoha případech dokonalým desénovým zpracováním, kdy je myšleno skutečně na každý detail. To byste kolikrát u tuctového nábytku, nabízeného v obchodních sítích jen stěží hledali.

Pokud vás tento typ nábytku zaujal, není nic jednoduššího, než oslovit šikovného řemeslníka, který se zajisté rád chopí své práce. Vestavěný nábytek zažívá obrovský boom a není se čemu divit. Pokud by vás zajímala cena, je to individuální. Záleží na konkrétní zakázce, obvykle však vestavěné skříně nepřijdou dráž, než sériově vyráběný nábytek. Přece jen je však dobré, abyste se před definitivním rozhodnutím seznámili s orientační cenovou hladinou, se kterou bude zapotřebí počítat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Radek Blinka

Jak vypadají interiérové nebo exteriérové prostory bydlení mi není v žádném případě jedno. Vždyť právě z maličkostí se skládá celek, který může vést k všestranné spokojenosti. Občas narazím na něco zajímavého, nebo mě něco napadne, tak proč se o to nepodělit v nějakém tom článku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *