Vládne ve vaší domácnosti chaos? Víme, jak jej zkrotit!

Perfektně uklizená domácnost, kde má vše své čestné místo, nevládne zde chaos ani nepořádek a v každé místnosti panuje příjemný klid a pohoda – to je sen snad každé hospodyňky, které se snaží této představě přizpůsobit i stav svého bydlení. Pravda je ale taková, že ne každému se to povede a z tohoto důvodu v mnoha domácnostech hlavní slovo drží nepříjemný chaos. Je tomu tak i u vás doma? Jestliže jste si řekli, že již máte tohoto stavu plné zuby a více než po čemkoli jiném toužíte po čistotě, vzdušnosti a harmonii, pak si nenechte ujít dnešní článek. My totiž víme, jak si hravě poradit s chaosem v domácnosti.

gHRWIp3JK5zLdc_q4nP6UtlRU_AaCCC42u7n9r7KBRU

Řekněte jednou provždy dost touze stát se sběratelem!

Mnoho z vás má v sobě touhu stát se sběratelem, aniž byste si to dokázali přiznat. Projevuje se to velice jednoduše: vaše skříně přetékají oblečením, které již dávno nenosíte, v šuplících máte sto let staré časopisy, které již nikdo nečte a v komoře ukrýváte rozbitou keramiku, kterou jste kdysi dávno dostali darem od babičky. Všechny tyto věci už nepotřebujete, ale nemáte to srdce je vyhodit. Teď to ale udělejte a řekněte tak chaosu „adié“!

Netrpíte náhodou dvojím viděním?

Chaos v domácnosti velice snadno vznikne i tak, když podlehnete nemoci zvané dvojí vidění. Že nevíte, o co se jedná? Pak vám to rádi vysvětlíme! Máte-li dva úplně stejné páry boty, tři ubrusy, kdy je jeden jako druhý, čtyři vázy, které jsou si podobné jako vejce vejci, pak se řadíte mezi pacienty trpící touto chorobou. A právě tohle dvojí vidění, kdy si věci zbytečně pořizujete hned několikrát, se postará o to, že se u vás doma velícího žezla chytne nepříjemný chaos.

Nostalgie a emoce jsou fajn, ale všeho s mírou!

Také patříte k lidem, kteří mají plné krabice, poličky, skříně, půdu i sklep věcí, které ve vás vyvolávají milé vzpomínky a nutí vás nechat se pohltit nostalgií? Pak se nedivte, že u vás doma panuje chaos, který vás akorát tak rozčiluje. Mít vzpomínky je sice fajn, ale všeho s mírou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *