Vsaďte na úložné boxy

Látkové, plastové, dřevěné, fóliové, a další úložné boxy jsou nepostradatelnými pomocníky, v každé domácnosti. Jsou moderní, praktické a jejich funkci zaručeně oceníte. Během léta do nich ukryjete většinu zimního oblečení i obuvi. A naopak v zimních měsících zase schováme – zazimujeme letní oblečení. Skladovat se v nich dá i ošacení, ze kterého už naše děti vyrostli. Také školní sešity, omalovánky, bloky a obrázky. Úložné boxy jsou různých velikostí, barev, materiálů i tvarů. Uklidit do nich můžeme i vánoční či velikonoční dekorace, které budou chráněny před rozbitím. Nač hned kupovat další kus nábytku, který mnohdy nebývá vůbec levný.Co všechno nabízí v létě balkón

Praktický pomocník v domácnosti

Většina boxů představuje praktické řešení. Mívají omyvatelný povrch, mohou být na kolečkách, takže se s nimi dá pohodlně zajet pod postel, aby nebyly vidět. Skvělé jsou na hračky, ale i peřiny a ložní prádlo. Pokud řešíte doma problém s nedostatkem místa a úložného prostoru můžete zvolit boxy designové, které ozvláštní interiér. Naskládané vedle sebe či na sobě nepůsobí pak dojmem skladiště. Box s dekorem, který ladí se zbytkem interiéru, se dá postavit třeba do kouta. Na něj pak umístit květináč nebo jinou dekoraci.

Úložné boxy z plastu

Bývají výborným řešením například v kuchyni, kde zápasíme s malým úložným prostorem. Využít je lze prakticky na cokoliv vás napadne. Skladování časopisů, utěrek, drobného nádobí, ale i ovoce či zeleniny. Výhodou je odolnost, praktičnost a oceníte je také při cestování či stěhování. V barevném provedení ozdobí nejeden dětský pokojíček.  

Úložné boxy z papíru

Jsou moderní, zajímavé, praktické a využití mají rovněž všestranné. Vhodné jsou především na menší a lehčí věci. Motivy a barevné provedení je takřka neomezené. Od jednobarevných až po extravagantní a romantické.

Úložné boxy z textilu

Opět se nabízí celá škála různého barevného provedení a velikosti. Některé bývají i v kombinaci dřevo – látka. Sloužit mohou jednak jako úložný prostor, ale také jako sedátko, když se sejde u vás na návštěvě větší počet hostů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *