Zachumlejte se na zimu do povlečení z mikroplyše

Povlečení z mikroplyše je sázkou na jistotu pro chladné zimní období. Teplotně přívětivější podzim se překulí jako voda a nastane krutá zima, kdy teploty rapidně klesnou pod bod mrazu a většina lidí sáhne po teplejších peřinách. Buďte letos před zimou o krok napřed a vsaďte na povlečení z mikroplyše, které je nejen příjemné na dotek, ale navíc vás zaručeně zahřeje a spát v něm je doslova pohádka. Tak se pořádně zachumlejte!

shutterstock_110804156

Povlečení z mikroplyše dává pohodlí úplně nový rozměr!

Na současném trhu je k dostání celá řada materiálů, ze kterých se povlečení vyrábí – ať už je to bavlna, flanel či krep. Možná jste objevili kouzlo příjemného flanelu, který dokáže zahřát. Povlečení z mikroplyše posune úroveň pohodlí na úplně nová rozměr, který si zaručeně zamilujete! Mikroplyš je mnohem hřejivější a v ložnici vám poskytne pocit jedinečnosti a výjimečnosti.

Co je zač?

Povlečení z mikroplyše je vyráběno ze 100% polyesteru. Je tvořeno mikrovlákny, které se speciálně upravují tak, aby byla co možná nejhebčí a nejměkčí. Při pohledu uvidíte nekonečné množství hustých a jemných chloupků, které povlečení dodávají ten správný sametový vzhled a dojem klasického plyšového zvířete.

Největší plusy povlečení z mikroplyše

Pravdou je, že povlečení z mikroplyše rozhodně není zadarmo a pořizovací cena se mnohdy vyšplhá pořádně vysoko. Možná si právě díky tomuto faktu pohráváte s myšlenkou, zda se vůbec vyplatí do tohoto ložního prádla investovat. Proto jsme pro vás připravili seznam výhod tohoto povlečení, které vás možná přesvědčí ke koupi:

  • jemnost
  • měkkost
  • vysoká hřejivost
  • nemusíte jej žehlit
  • nepouští chlupy
  • vhodné pro alergiky

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *