Zaostřeno na nejšpinavější místa ve vaší domácnosti

Drtivá většina lidí mezi nejšpinavější místa v domácnosti bez rozmyšlení řadí toaletu, na kterou možná bez jediného zaváhání svou horkou kartu sázíte i vy. Možná budete nemile překvapeni, ale nebezpeční mikrobi se skrývají někde úplně jinde a to dokonce na místech, kde byste je s největší pravděpodobností ani nečekali! Chcete vědět, jaké části vašeho bydlení spadají mezi nejšpinavější místa a čemu je tedy potřeba věnovat zvýšenou pozornost? Pak si nenechte ujít dnešní článek!

úklid

Houbička na nádobí

Obyčejná houbička na nádobí je doslova rájem pro všechny bakterie, kterých je zde dokonce až 200 000 x více, nežli na již zmiňovaném záchodovém prkénku. Ačkoli si řada lidí myslí, že jí stačí propláchnout pod teplou vodou, je to málo a mikrobů se takhle rozhodně nezbavíte. Ani prohřátí v mikrovlnce není ideální, daleko lepší je ji pravidelně měnit.

Zásobník toaletního papíru

Mezi nejšpinavější místa se řadí i zásobník toaletního papíru, který je často opomíjenou součástí domácnosti. No jen si to přiznejte – po vykonání potřeby na něj saháte se špinavýma rukama, na čemž by nebylo nic špatného. Ale kolikrát si umyjete ruce poté, co v něm toaletní papír vyměníte, hm?

Mobilní telefon

Jste překvapeni, že na seznamu nejšpinavějších míst figuruje i váš mobilní telefon? Pak ale věřte, že právě onen mobilní telefon je jedním z největších kandidátů. Uvědomte si, že jej používáte prakticky kdykoli a kdekoli a to značí o jediném – vaše ruce tak na něj přenesou řadu mikrobů a ty se hromadí a hromadí a hromadí.

Utěrka

Dalším favoritem na kandidáty na nejšpinavější místa u vás doma je i kuchyňská utěrka. Ruku na srdce – určitě i vy ji někdy použijete k utření rukou, jindy s ní naopak usušíte ovoce nebo zeleninu, v další situaci s ní otřete pracovní desku. Tento stav není ideální a vůbec se není čemu divit, že je i utěrka na seznamu míst, kde se hromadí bakterie. Ty se poté z utěrky přenesou na vaše ruce a z rukou…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *