Jak zvládnout rekonstrukci téměř bez starostí?

Plánujete rekonstrukci svého bytu nebo domu? Jistě chcete, aby bylo vše zvládnuto doslova bez jakýchkoliv starostí a problémů. Jak na to? První krok je celkem jasný. Zapomeňte na to, že budete vše realizovat svépomocí, a najměte si kvalitní a zkušenou firmu. Podle čeho ji vybrat? Ideální je:

  • doporučení,
  • reference,
  • dobrá cena.
Rekonstrukce domu
Rekonstrukce domu

Zjistěte, jaké řemeslníky firma zajistí

Problém mnohých firem je často ten, že dělají jenom určité dílčí práce a na ostatní je nutné najít si jinou. To může přivodit mnoho problémů, ať už jde o časové sladění, nebo třeba reklamaci. Proto vám zabezpečíme rekonstrukci domu, u které bude jistota, že jednou firmou budou realizovány všechny potřebné práce, jako třeba zednické, obkladové, elektrikářské, malířské a mnohé další. Vy jako zákazníci se tedy nemusíte o nic starat.

Zamyslete se nad tím, jak má výsledek vypadat

Bez toho se nikdy neobejdete. Pamatujte, že vždy je dobré věnovat tomu čas předem, než později. I když pro vás realizujeme stavby na klíč, je dobré mít jasnou představu o několika věcech. Třeba o využití jednotlivých pokojů, o rozmístění nábytku, o vzhledu místností a mnohém dalším. Díky tomu bude výsledná rekonstrukce přesně podle vašich představ. Ideální je mít k dispozici i nakreslené plány toho, jak to bude v každé místnosti vypadat. Sami si tak ujasníte, zda vaše představy mohou být reálné.

Mějte jasný termín

Není nic horšího, než různé prodlužování realizace. Jak tomu předejít? Pomůže vám smlouva a jasně dané termíny. Nejenom, že by měl být samozřejmostí přesný termín konce rekonstrukce a termín předání. Dobré je myslet i na termín toho, kdy práce započnou. Budete vědět, do kdy konkrétně se máte vystěhovat. Nedojde tedy k tomu, že byste svůj dům opustili zbytečně brzy, stejně jako nedojde k tomu, že by vám jedno ráno na dveře zaklepala třeba parta řemeslníků, kteří jdou realizovat bourací práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *