Bílý obývací pokoj: spojení čistého vzhledu, elegance a lehkosti

Bílý obývací pokoj nahání mnohým z vás hrůzu. Obývací pokoj obecně platí za středobod domácnosti, kde se schází rodina a kde trávíte nejvíce času. Možná právě proto čistě bílá barva nahání lidem strach, zvláště pak hospodyňkám, které na bílých plochách vidí jen spoustu místa k úklidu. Věřte, že vaše obavy jsou zcela zbytečné. Bílý obývací pokoj vnese do vašeho bydlení úplně nový nádech. Je dokonalým spojením čistého vzhledu, elegance a lehkosti, kterou určitě oceníte. Prostřednictvím dnešního článku vám prozradíme, proč dát bílé barvě v obýváku šanci a s jakými dalšími odstíny ji můžete skvěle kombinovat. Kdo se bojí, nesmí do lesa – tak jdete s námi?

Bílý obývací pokoj

Bílý obývací pokoj – proč?

Možná si již od samého začátku dnešního článku pohráváte s otázkou „proč si obývací pokoj zařizovat v čistě bílé barvě“, přeci jen existuje spousta jiných a na údržbu praktičtějších odstínů, které by šly použít. Spousta lidí se přiklání k názoru, že je bílá barva sterilní a vhodná akorát tak do nemocnice. Jestliže i vás sužuje obava, že si pak doma budete připadat jako v nemocniční hale, pak věřte, že se jedná o obavu zbytečnou a neopodstatněnou.

Bílý obývací pokoj – jak?

Nyní se společně podívejme na to, jak si vlastně bílý obývací pokoj zařídit, abyste dosáhli požadovaného vzhledu: tedy kombinace čistého vzhledu, elegance a lehkosti. Dobrou zprávou je, že tento andělský odstín vnese do vašeho interiéru dostatečný přísun denního světla, opticky jej zvětší a přidá dávku vzdušnosti, která se vám zalíbí. V bílé barvě si můžete pořídit sedací soupravu, obývací stěnu, konferenční stoleček či běhoun před televizi.

Bílý obývací pokoj – s čím?

Na závěr vám ještě prozradíme, s jakými odstíny se dá bílá barva vhodně kombinovat. Obecně platí, že bílá je univerzální a spojit ji tak můžete prakticky s jakoukoli jinou barvou dle vlastního vkusu a uvážení. Výbornou kombinací je ale bílá s odstíny šedé nebo béžové. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *