Chcete poradit, jak vybrat povinné ručení?

Povinné ručení platí bez výjimky pro všechna vozidla, která vyjíždí na komunikace. Ne každý majitel automobilu se ale vyzná ve všech podmínkách a lejstrech, a proto je pro něho výběr povinného ručení doslova noční můrou. Také máte strach, že v tomto ohledu uděláte chybu? Pak nezoufejte a přečtěte si dnešní článek. Následující řádky pro vás budou šikovnou radou i užitečným doporučením, podle kterého zvládnete vybrat povinné ručení na jedničku. Tak se toho nebojte!

26lOeP09jPr5DHszvZ7548eEmeLJ-TgZRl_X6Gejj4I

Hledět jen na cenu je cesta do pekel

Neřestí drtivé většiny lidí je skutečnost, že svá rozhodnutí až příliš často podrobují především jednomu jedinému kritériu – a to ceně. Povinné ručení rozhodně není jen jedno, na trhu jich figuruje hned několik a záleží jen na vás, pro které z nich se rozhodnete. Dovolíme si vám ale doporučit, abyste se při výběru neřídili jen cenou a nesnažili se za každou cenu najít to nejlevnější. Pamatujte, že povinné ručení vás v případě potřeby zabezpečí, a proto je na místě myslet i na případná připojištění a služby nad rámec. Za ty je sice potřeba zaplatit navíc, ale věřte, že pokud to jednou budete potřebovat, pak se vám tato investice zaručeně vyplatí.

Mějte jasno v tom, co vlastně hledáte

U otázky ceny ještě na chvilku zůstaneme. Ještě než se rozhodnete pro konkrétní povinné ručení, udělejte si jasnou představu o tom, co vlastně hledáte a co požadujete. Každé povinné ručení se neodmyslitelně pojí k výši pojistného krytí – maximální hodnotou, kterou za vás pojišťovna v případě potřeby zaplatí. Minimálně se může jednat o částku ve výši 35 milionů korun jak pro škody na zdraví, tak i pro škody na majetku. Další dobrý důvod pro zamyšlení se nad tím, zda je pro vás skutečně nejlepší to nejlevnější povinné ručení.

Využijte online kalkulačku

Nemůžete se rozhodnout mezi jednotlivými nabídkami pojišťoven a nevíte, které povinné ručení je pro vás to pravé? Pak na internetu využijte speciální kalkulačky, která vám v této otázce jednou provždy udělá jasno. Po zadání několika praktických údajů tak ihned budete vědět, které povinné ručení vám nabízí ty nejlepší podmínky, to nejvyšší krytí a samozřejmě za tu nejrozumnější cenu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *