ZAKRA a vodohospodářské služby

ČOV jsou žádaným produktem pro firemní objekty. Jejich ekonomický přínos je očividný. Jednotlivec získá i 80 000 Kč na nespotřebované energii. Jistě chápete, z jakého důvodu ji klienti kupují.

Taky byste rádi snížili náklady? Je to jednoduché. Musíte jen získat dokumentaci, oficiální povolení a zakoupit ČOVku. Lhostejné, jestli pro chatu nebo firmu. Postup je stejný.

Jestli chcete slyšet podrobnosti, navštivte projektanty ze ZAKRA s.r.o.. Ta se zaměřuje na produkty jako ČOV a retenční nádrže. Množství potěšených zákazníků, mnoho vytvořených projektových dokumentací a kladná reference. Kudy na to? Nejdříve se zúčastníte úvodní konzultace. Ta je zadarmo. S konzultanty proberete to důležité ohledně vašeho subjektu. Následně se zpracuje hydrogeologický posudek, který je podmínkou. Vyřídí se legální regule a dostanete povolení. Koupí se čistička a toť vše.

Spoluprácí s ZAKRA je pro klienta věc významně rychlejší. Jen poslat poptávku na webu, domluvit se a vše vyřídí. Klient nic nehledá a nikam nemusí.