Vylepšujeme kuchyňskou linku, aneb 4 nápady, které jistě oceníte!

Kuchyňskou linku používáte každý den, a proto se není čemu divit, že vám zkrátka jednou vypoví službu. Možná i ta vaše má svá nejlepší léta dávno za sebou, její pestré barvy zmizely v nedohlednu, tu a tam se objeví škrábanec nebo jste jen postupem času od podlahy změnily své požadavky. Vzhledem k tomu, jak často kuchyňkou linku používáte, by vám měla ve všech směrech plně vyhovovat, měla by být dostatečně prostorná a co nejvíce vám usnadňovat práci. Přemýšlíte, jak svou kuchyňkou linku vylepšit? Pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám přinášíme užitečné nápady, které se vám jistě budou hodit.

Kuchyňská linka

 1. Kuchyňskou linku tvoří pracovní deska – vyměňte ji!

  Základem každé kuchyňské linky je pracovní deska. Od té se odvíjí, jak dobře se vám v kuchyni vaří, a proto je důležité, aby byla v pořádku a samozřejmě i vzhledově přitažlivá. Nikdo nemá rád oprýskanou plochu, natož kdyby na ní měl vařit. Co se výměny týče, nečekejte nic hrozného – jednoduše demontujete spotřebiče či jiné součásti, sejmete starou desku, připevníte novou a zpátky vrátíte vše, co jste původně oddělali. Jednoduché, nemyslíte?

 2. Kuchyňský dřez si zaslouží změnu!

  Rozhodnete-li se vyměnit kuchyňský dřez, věřte, že i v tomto případě máte z čeho vybírat. K dostání je celá řada velikostí, materiálů i způsobů, kterým se následně instalují do pracovní desky. Při výběru nového dřezu byste měli pamatovat na jednu skutečnost: velikost dřezu=velikost skříňky pod ním. Což znamená, že šíře skříňky vám udává rozměry, ve kterých můžete vybírat dřez.

 3. Budiž světlo, aneb ať vidíte na vaření!

  Zamysleli jste se někdy nad tím, jak dobře vidíte na svou kuchyňskou linku při vaření? Osvětlení je nejčastější opomíjená součást kuchyní, což je rozhodně škoda, neboť aby bylo vaše kuchtění chutné, ale zároveň i bezpečné, měli byste si vidět na ruce. Světla se dají přikoupit kdykoli, takže šup šup do obchodu!

 4. Nové obklady, které potěší vaše oko!

  Jedno z nejčastějších a zároveň i nejsnadnějších proměň pro vaší kuchyňskou linku je změna obkladů mezi horními a dolními skříňkami. Vyměníte-li stávající obklady za nové, mnohem přitažlivější, získáte tak vizuální změnu, která vás jistě potěší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *