Kusový koberec vnese do vašeho bydlení moderní nádech

Lámete si hlavu, jak za nízký peníz, leč přesto efektivně oživit vaše bydlení, ale žádný nápad nepřichází? Pak vám doma chybí kusový koberec, který tohle dilema vyřeší rychlostí lusknutí prstu! Pořízení kusového koberce nezruinuje váš rodinný rozpočet a do vašeho bydlení vnese úplně nový nádech. V dnešním článku vám prozradíme, proč dát kusovému koberci šanci, přidáme pár užitečných rad pro jeho správný výběr a ve finále doporučíme, kde všude jej lze použít. Necháte se námi inspirovat a pořídíte si i vy jeden moderní kusový koberec?

Kusový koberec

Kusový koberec – znovuobjevený trend současné doby

Koberce mají v našem bydlení již dlouhá léta své čestné místo. Nejenže plní funkci izolační – a to jak zvukovou, tak i tepelnou – ale zároveň doplňují interiér a dělají jej útulnějším a zařízenějším. Dnes se ale nebudeme věnovat celoplošným kobercům, nás totiž budou zajímat koberce kusové. Ty představují skvělý a vděčný doplněk, jež své uplatnění najde kdekoli v interiéru. 

Šikovné rady pro výběr kusového koberce

Ještě než se vydáte do obchodu s koberci, abyste si s sebou domů jeden model nadšeně odnesli, vryjte si do paměti pár užitečných rad, jež se vám jistě budou hodit. Nikdo přece nechce koupit zajíce v pytli…

  1. Kam s ním?

    Nejdříve si ujasněte otázku, kam chcete nový kusový koberec umístit. Již jsme vám říkali, že se dá použít všude, ovšem cílovému interiéru je třeba přizpůsobit výběr.

  2. Velikost

    S cílovým interiérem souvisí i velikost kusového koberce. Ještě před nákupem si proto udělejte představu, jak velký kusový koberec potřebujete, abyste ve finále nezjistili, že se do interiéru nehodí nebo dokonce nevejde.

  3. Vzhled

    Do třetice věnujte pozornost vzhledu. Podle místnosti, kam kusový koberec umístíte, volte jeho barvu. Je samozřejmé, že ostře oranžový koberec by v místnosti vymalované do fialova působil jako pěst na oko.

Jaký tvar?

Co se tvaru týče, pak nečekejte kdovíjakou přehlídku. Zpravidla se setkáte s kulatým, oválným či hranatým kusovým kobercem a tím celá škála končí. Ovšem i mezi těmito základními tvary se dají najít skutečně pěkné kousky, mezi nimiž určitě bude i ten váš.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *