Samolepky na zeď oživí stereotypní šeď bydlení

Zdá se vám, že vašim interiérovým prostorům bydlení chybí ten správný „šmrnc“? Potom věřte, že není zase až tak velký problém s tímto něco udělat. K velké změně stačí kolikrát málo. Vždyť právě z drobností se skládá celek. Začněte třeba oživením vašich zdí. Vyzkoušejte samolepky na zeď!

shutterstock_166072469

Samolepky na zeď seženete v mnoha prodejnách s bytovými doplňky. Nabídka je opravdu velká, takže si na své přijde naprosto každý. Samozřejmě jiné náměty budou vhodné do dětského pokoje a jiné samolepky potom umístíte do obýváku nebo třeba na chodbu či do předsíně.

Samotné umístění samolepek je velmi jednoduché. Zvládnete to i v případech, kdy nejste až tak manuálně zruční. Jednoduše odstraníte ochrannou fólii a samolepku přitisknete na stěnu, na tom místě, kde budete chtít, aby zkrášlovala okolí. Nemusíte se obávat, že by došlo k poškození malby. Mějte však na paměti, že pokud byste se rozhodli následně samolepku sundat a přemístit, nemusela by na novém místě již tak pevně držet. Na umístění samolepek jsou na tom nejlépe hladké zdi.

Abstraktní motivy, zvířata, rostliny a mnohé další varianty

Samolepky na zeď jsou k dispozici v nejrůznějších barvách a velikostech, stejně tak jako v celé paletě motivů. Pokud byste chtěli pár tipů, tak vězte, že třeba do síně se může hodit strom nebo rozkvetlá květina. Děti potom potěšíte třeba jejich oblíbenou seriálovou postavou.

Při výběru samolepek se určitě zaměřujte i na ostatní prvky, které jsou umístěny v dané místnosti. Zásadní roli hraje i barva stěny nebo styl výmalby.

Samolepky na zeď seženete standardně v řádu stovek korun, není se tak nutné obávat, že byste si touto radostí jakkoliv zruinovali váš rodinný rozpočet – takže stačí vybrat a potom se těšit, že to u vás doma bude vypadat zase o něco lépe, vyzkoušejte to!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Radek Blinka

Jak vypadají interiérové nebo exteriérové prostory bydlení mi není v žádném případě jedno. Vždyť právě z maličkostí se skládá celek, který může vést k všestranné spokojenosti. Občas narazím na něco zajímavého, nebo mě něco napadne, tak proč se o to nepodělit v nějakém tom článku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *