Sauna i ve vaší koupelně? Ano, dopřejte si soukromý luxus!

Sauna je luxus, za kterým již nemusíte chodit daleko. Pokud se již nemůžete dočkat sluníčka a příjemného tepla, kterého se vám díky rozmarům přírody stále nedostává, pojďte těmto chvilkám trochu naproti. Není žádným tajemstvím, kolik lidí si bez saunování neumí představit svůj život a pokud mezi ně patříte, pak rozhodně nepřestávejte číst. Inu, proč si nepořídit soukromou saunu do vašeho obýváku či koupelny? Jak je známo, pro oblibu v saunování je často ve veřejných saunách plno a dostat se tam je mnohdy nadlidský úkol. Proto vám přinášíme šikovný tip, jak si tohoto luxusu užívat i u vás doma!

Sauna

Sauna vám nabízí široké možnosti výběru

Rozhodnete-li se pro pořízení finské sauny, máte dvě možnosti, mezi kterými můžete vybírat:

  • kabinová sauna (neboli hotový dřevěný domeček)
  • vyzděná sauna

Zatímco při první variantě si domů pořídíte již hotový výrobek, který jen stačí umístit do vámi zvoleného interiéru, s vyzděnou saunou je to možná složitější, zároveň ale nabízí výbornou možnost, jak jí lépe sladit s koupelnou. Vyzděná sauna je oblíbenější, protože ji můžete obložit stejným typem dlaždiček jako jste použili v koupelně a díky tomu s ní dokonale splyne. Do karet jim hraje i skutečnost, že jsou mnohem levnější než kabinové varianty. 

Domácí sauna = žádná nutnost skladovat dřevo!

Obecně se sauny vytápěly pomocí dřeva. Dnes je tomu jinak a většina z nich je vytápěna elektrickými kamínky. Přináší vám to celou řadu výhod, přičemž my vám zmíníme tu naprosto nejdůležitější: nemusíte se trápit pro skladování dřeva. Jednoduše stisknete jedno tlačítko, nastavíte si teplotu a můžete si užívat příjemného luxusu. A obávat se nemusíte ani přemrštěných cen za vytápění. Jedna hodina vás vyjde asi na čtyřicet korun a co je to ve srovnání s těmi pocity, které uvnitř zažijete?

Věděli jste, že i sauna může být bio?

O klasických finských saunách je známo, že se jejich princip fungování již celá staletí nemění. Nikde ale není psáno, že by se nedali ještě více vylepšit! Kupříkladu solná sauna a bio sauna. Toužíte-li po biosauně, vytvořte si ji sami doma! Budete potřebovat kamínka určená pro parní saunu, jejichž součástí bývají i speciální misky, na které umístíte aromatické oleje či sušené bylinky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *