Jak vybrat samolepku na zeď

Také jste o tomto sortimentu již slyšeli? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, jak správnou samolepku vybrat. Je to poměrně jednoduché a zvládnete to i vy sami. Prvním krokem je samozřejmě uvědomit si, kam budou samolepky na zeď umístěny. Možností je celkem dost a souvisí hlavně s tím, jak velký prostor máte k dispozici. Podle toho doporučujeme vybírat velikost konkrétního motivu. Dnes jsou na trhu k dostání ty nejmenší, ale i skutečně velká provedení.

screen-dekolepky-cz-citat-family-samolepka

Vyberte si motiv

O velikosti máte jasno. Nyní už můžete vybírat také konkrétní motivy. Těch je poměrně velké množství a tak kromě vašeho vkusu doporučujeme zohlednit také to, do jaké místnosti budou určené. Dnes dominují:

  • Obývací pokoje.
  • Ložnice.
  • Dětské pokoje.

Je jasné, že do každé místnosti se hodí něco jiného. Obývací pokoj může být spojený s neutrálními možnostmi, v dětském pokoji to mohou být různé pohádkové postavy a do ložnice skvěle padnou třeba samolepky na zeď citáty, nebo něco, co vám připomíná společné bydlení nebo samotný život s vaším, protějškem. Vydat se však lze i zcela jinými cestami – je to na vás.

screen-dekolepky-cz-citat

Nezapomínejte na výběr správné barvy

Samolepky dnes nenajdete jenom v klasické černé, která se nejvíce hodí na bílé stěny. Dnes je trendem vymalovat interiér různými barvami, čemuž by měl odpovídat i váš výběr. Ať už to jsou malé, nebo velké samolepky na zeď, vždy dodržujte pravidlo, že taková samolepka by měla být na stěně dobře vidět a měla by přitáhnout pozornost. Logicky platí, že na světlé stěny se hodí tmavší motiv a naopak.

Stačí jenom objednat

Tím je váš výběr u konce. Poslední krok už není spojený s ničím jiným, než jenom s vaší samotnou objednávkou. A jelikož dnes je možné koupit tento sortiment pohodlně online, rozhodně nestůjte stranou a i vy tuto možnost vyzkoušejte. Je spojena s pohodlností i bohatým výběrem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *