Televizor v ložnici – ano nebo ne?

Tato otázka je původcem nesmiřitelných sporů, jsou totiž jen dva, o to radikálnější, názory. Skupina těch, kdo v ložnici televizor má, na něj nedá dopustit a ochotně vám vypočítá všechny dobré důvody, proč je v ložnici televize důležitá. Druhá část populace vás stejně ochotně bude od její přítomnosti tamtéž odrazovat.

shutterstock_247841560

Pojďme se na některé argumenty podívat.

Působí televize v ložnici na naše zdraví?

Tábor odpůrců argumentuje tím, že televizor po zapnutí vytvoří elekromagnetické pole, které nám způsobuje zdravotní problémy. V ložnici, kde trávíme asi třetinu dne, by tedy neměla být ani TV, ale ani počítač nebo mobil.

Protiargument: jestliže elektromagnetický smog ovlivňuje naše zdraví a psychiku, je zcela jistě jedno, kde na nás tyto spotřebiče působí. Ložnice v tomto ohledu není ani horší ani lepší místo.

Televize v ložnici způsobuje odcizení páru

Asi je na místě vysvětlit, že osobně nemám televizi v ložnici, nikoli pro to, že bych s její přítomností v této místnosti striktně nesouhlasila, ale prostě proto, že ji tam nepotřebuju. Ale chápu, že ji někdo v ložnici mít chce.

Jestliže se partner v obýváku dívá na fotbal, hodí se mít jeden přístroj v záloze.Tak proč ne v ložnici? Zatímco váš manžel “sportuje”, klidně si užijte svůj oblíbený program v pohodlí postele. V tomto případě si myslím, že druhá televize spíš zachraňuje mnohá manželství.

To pikantní nakonec

Britští vědci dělali před časem průzkum, jak přítomnost televize v ložnici ovlivňuje sexuální život vlastníků televize v ložnici. A naprosto překvapeni došli k výsledku, že páry s televizorem před postelí, si sex užívali dvakrát častěji, než ti bez ní.

Některé páry připustili, že se v ložnici dívají na erotické filmy, které je k milování inspirují. Ale i ti, kdo se dívali na jiné programy, měli sexuální život uspokojivější.

Tak jak tedy – mít či nemít?

Pokud jste skutečně citliví na elektromagnetické vlnění a ze sledování televize máte migrénu, nepořizujte si ji tam. Existuje ovšem možnost, že tu migrénu nemáte z vlnění, ale z vysílaných programů. To může vyřešit DVD s oblíbeným filmem.

Pokud si ale chcete trochu osvěžit sexuální život, asi není proč váhat, co myslíte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

JanaPK

Vyzkoušela jsem si bydlení v bytě i v domě se zahradou. Nemovitostem, jejich rekonstrukci i bytovému designu se věnuji i profesně, proto stále vyhledávám nové informace a trendy. Ráda se s vámi podělím o všechno, co jsem na cestě životem pochytila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *