Zaostřeno na moderní pračky

Moderní pračky ovládají současný trh a získávají si srdce i pozornost stále většího počtu lidí. Jestliže vaše aktuální pračka pomalu dosluhuje a svá nejlepší léta má viditelně za sebou, pak se vám dnešní článek jistě bude hodit. V následujících řádcích si moderní pračky trochu proklepneme a společně se podíváme na jejich funkce. Můžete dnešní článek brát jako užitečnou radu a inspiraci, podle které se budete moci řídit při výběru vaší nové pračky!

4ajN3GbEdaOxKqE6mRbPNRRmZSCm_MYrX1RIn4upVuk

Nejznámější funkce moderní pračky

Není žádným překvapením, že moderní pračky disponují celou řadou šikovných funkcí, díky kterým je jejich obsluha mnohem jednodušší, praní efektivnější a spotřeba daleko nižší. Ne každý se ale v tak různorodé nabídce funkcí dokáže správně orientovat, což z na první pohled obyčejného výběru nové pračky dělá složitou akci. Následující seznam nejznámějších funkcí vám jistě pomůže se hravě orientovat!

  • Populární šestý smysl

    Moderní pračky mají tzv. šestý smysl, který vám výrazně šetří práci i čas. Samy si totiž dokážou zvážit prádlo a podle něho nastavit délku praní i množství pracího prostředku. Stejně tak dokážou rozpoznat úroveň zašpinění nebo zvolit intenzitu praní.

  • Snadnější žehlení

    Pokud si pořídíte novou pračku s označením moderní, pak můžete počítat s tím, že bude myslet na vaše dobro. Co to znamená? Pračky totiž dokážou prát tak, aby se prádlo zbytečně nemačkalo a vy jste jej nemuseli složitě žehlit. Moderní pračky disponují šetrným točením bubnu, pozvolným snižováním teploty či jemným ždímáním.

  • Již žádné žmolky

    Další důležitou a velmi praktickou funkcí je speciální program pro praní vlněného a kašmírového prádla. Zatímco klasické praní tento typ prádla poškozuje narušením struktury vlákna, tento program se postará o to, aby vám na oblečení během pračky již žádné žmolky nevznikaly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *