Žijete v malém bytě a chcete ho zařídit? Máme pro vás šikovné fígle, které jistě oceníte!

Žít v malém bytě je pro mnohé z vás doslova za trest. Neustále jste nuceni počítat každičký centimetr, kterých rozhodně nemáte na rozdávání, navzájem o sebe zakopáváte, máte spoustu drobností a málo místa pro jejich uložení, nemluvě o nedostatku soukromí, který bydlení v malém bytě neodmyslitelně doprovází. Co takhle zkusit změnu, která by od podlahy změnila vaše životy? Rozhodovat o umístění vybavení v malém bytě nechce znalosti odborníka, bohatě si vystačíte i vy sami, vezmete-li si k tomu na pomoc náš článek. Máme pro vás užitečné fígle, které vám pomohou přežít v malém bytě i s tak málo místem, které vám nabízí!

Malý byt

Vestavěné skříně dokážou v malém bytě hotové zázraky

Úložných prostor není nikdy dost, v malém bytě nevyjímaje. V podstatě nezáleží na tom, zda žijete v prostorné haciendě, nebo se mačkáte v 1+kk, každý z vás má nespočet věcí, které někam chtě nechtě musí uložit, aby o ně v půli chodby nezakopával. Nejideálnějším řešením jsou vestavěné skříně. Rozhodně nebude na škodu rozhodnete-li se maximálně využít daného prostoru a necháte si instalovat skříně od podlahy až po strop.

Každý je zná, jen málokdo je používá

Ano, řeč je o pravidlech, která znáte i vy, ale možná se jimi jen neřídíte, což je škoda. V malém bytě není od věci – vlastně je to nepsaná nutnost – rozčlenit jednu místnost do několika funkčních zón. K tomuto účelu vám výborně poslouží regály na knihy, paravány, japonské stěny, sádrokarton nebo skleněné předěly. Záleží na tom, co si vyberete. 

Co se dá zavřít – zavřete, co se dá sklopit – sklopte!

V malém bytě velice rychle nabudete dojmu, že všude kolem vás panuje chaos a nepořádek. Přeci jen vidíte ode zdi ke zdi, a proto vám jen tak něco neunikne. Nechcete-li se neustále rozčilovat pro vtíravý pocit nepořádku, vsaďte na nábytek s plnými dvířky. Za ty schováte to, co nemá být viděno. Podobná rada se týká i nábytku, který po většinu dne nepoužíváte. Jedná se například o postel či jídelní stůl. Co můžete, sklopte ať vám to v malém bytě nezabírá zbytečné místo, když to zrovna nepoužíváte. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *