Jednoduché typy, které zkrášlí vaší chatu

Na chatu si drtivá většina z vás jezdí především odpočinout, nabrat nové síly a užít si pobyt na čerstvém vzduchu – nejlépe v příroděNe nadarmo se říká: Co Čech, to nadšený chatař! Mnozí z vás považují chatu ta příjemné víkendové bydlení, kam vyrazí v pátek odpoledne, za zády nechají ruch velkoměsta a s vidinou příjemně strávených dní necháváte doma i veškeré starosti a problémy. Pokud i vy jezdíte na chatu s myšlenkou odpočinout si, přečtěte si dnešní článek. Dnes vám přinášíme šikovné a především jednoduché tipy, jak si svou chatu ještě více zkrášlit a vytvořit si tak harmonické prostředí, kde trávit čas bude radost!

chatu

 • Vybavení na chatu s nádechem nostalgie

  Řekne-li se pojem „chata“ každému se ihned vybaví starý nábytek po babičce. Ono se není čemu divit, vždyť spousta z vás jezdila na chatu právě za svými prarodiči na prázdniny! Jistě si tyto vzpomínky spojíte s jistou dávkou nostalgie, které si na chatě můžete přivodit i nyní pomocí vhodného nábytku. Nemusí to být nutně originály po babičcekteré jsou samozřejmě nedocenitelnédnes se dají sehnat i zdařilé napodobeniny. 

 • Spotřebiče v retro stylu

  Dovolíme si u oné nostalgie ještě chvíli zůstat a vaší pozornost uvedeme směrem spotřebičů. Jistě si vzpomínáte na kuchyňské pomocníky, jež tvořily vybavení babiččiny chaty. I v současné době se podobné kousky dají pořídit a to za velmi příjemnou cenu. Retro spotřebiče dotvoří příjemnou atmosféru. 

 • Stolování jako za starých dobrých časů

  Na chvilku se zamyslete a zkuste si vybavit, jaké prostírání jste vídávaly ve chvílích, kdy jste se vydaly na chatu. Za dob našich babiček vládly veškerému módnímu odvětví květiny a květované vzory, které jste mohli vidět nejen na ubrusech či plátěných ubrouscích, ale samozřejmě i na nádobí. Keramika, to je oč tu běží. Nádobí v tomto stylu na vaší chatě zaručeně najde své čestné místo.

 • Do postele s vůní minulosti

  Na chatu se neodmyslitelně hodí klasické péřové peřiny, pod kterými jste jistě spávaly jako dítka. Proč se tomuto příjemnému faktu dnes vyhýbat, nebyla by to škoda? Naštěstí si i v noci můžete užívat nádherných vzpomínek díky voňavému povlečení s tradičními vzory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *