Komoda pod TV místo celé obývací stěny? Klidně!

Ať už se stěhujete a zařizujete si své hnízdečko lásky úplně od začátku, nebo jste se rozhodli rekonstruovat starší byt, jehož vybavení již neodpovídá moderním trendům, pravděpodobně už jste zkoumali, o co je v současnosti zájem. A zřejmě jste zjistili, že interiérovému designu vládne minimalismus.

Razí se myšlenka menšího množství nábytku, bílých či světlých stěn, které opticky rozšiřují místnost, vzdušného prostoru. A v tomto duchu se zařizují i obývací pokoje, z nichž už před několika lety začaly pomalu mizet velké obývací stěny.

Nábytek v obývacím pokoji se minimalizuje, dnes stačí komoda

Když se nad tím zamyslíte, nejde o žádný nový trend. Naše babičky mívaly obývací stěny kolikrát až ke stropu, naši rodiče už nižší skříňky. Dnes zmizelo i tohle, místo obývací stěny zastane i obyčejná komoda pod TV, případně televizní stolek. Velmi často v obýváku míváme i tzv. konferenční stolek, aspoň je kam položit kávu či občerstvení, když dorazí návštěva.

Komody do obývacího pokoje jsou obecně oblíbené. Pokud si ji nedáte pod televizi, můžete ji postavit někam jinam. Většina domácností totiž touží aspoň po nějakém úložném prostoru, nechtějí se zbavit nábytku nadobro. Komoda pak představuje rozumný kompromis.

Komody nabídnou úložný prostor i v jiných místnostech

Odebráním nábytku z obývacího pokoje z českých domácností mizí prostor, kam by se daly schovat všechny ty věci, co doma hromadíme. Za účelem dokonalého obýváku si tedy spousta lidí hromadí nábytek v jiných místnostech? Jaký? Na scénu přichází opět ona komoda. Hodí se do dětského pokoje, ložnice i větší chodby. Dá se využít na skladování čehokoliv, klidně i oblečení, které není potřeba uchovávat pověšené na ramínku.

Vyberte si tu svoji

Že doma ještě žádnou nemáte? Tak vzhůru vybírat! Zaujme vás spíš minimalistická komoda bílá lesk, nebo byste ocenili model s dřevěným dekorem? Výběr je bohatý například v e-shopu Toto-nabytek.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup