Rostliny v ložnici – ano nebo ne?

Rostliny v ložnici přestavují rozporuplné téma k debatě. Zatímco někteří tvrdí, že zde rozhodně nemají co dělat, jiní si rostliny v ložnici naopak nemohou vynachválit. My jsme se tomuto otazníku rozhodli prostřednictvím dnešního článku přijít na kloub, proto si následující řádky rozhodně nenechte ujít – ať už máte na rostliny v ložnici ten či onen názor!

Pěstování pokojových rostlin

Rostliny v ložnici? Rozhodně ano!

Věděli jste, že se otázkou rostlin v ložnici zabývala i populární NASA? Stalo se tomu tak již před dvaceti lety a výsledek mluví jasně: jednou ze schopností rostlin je odčerpávání škodlivých látek obsažených v ovzduší. Jak je známo, rostliny dokážou během dne vyrábět kyslík, který následně během noci spotřebují a dobrou zprávou je, že to nijak zvlášť nevadí vašemu zdraví. A co z tohoto tvrzení plyne? Že rostliny do ložnice jednoznačně patří – a to bet debat!

Rostliny ložnici zútulní

Kromě toho, že rostliny pročistí vzduch a zachytí i částečky prachu, jsou také výborným estetickým doplňkem. Celý interiér příjemně zútulní a vy se tak budete cítit ihned příjemněji. Rostliny v ložnici jednoduše vypadají hezky a určitě vás potěší, že si v tomto ohledu rozhodně máte z čeho vybírat. Vzhledem k tomu, že zelená barva uklidňuje, se snažte do ložnice vybírat takové kousky, které jsou zbarveny právě do zelena.

Ne každá rostlina má vstup do ložnice povolen

Ačkoli rostliny v ložnici mají své čestné místo a my jsme vám poradili vybírat především mezi těmi zelenými, i přesto existují rostlinky, které byste do ložnice pouštět neměli. Jedná se například o kaktusy, které jsou sice zelené, ale traduje se o nich, že zklidňují sexuální potřeby, což by zrovna v ložnici mohlo být spíše na škodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *