Uklízíme podle zásad feng shui

Feng shuistarou čínskou filozofiijistě zná úplně každý. Podle zásad tohoto fenoménu, který je známý po celém světě, se zařizují interiéry a kdo ví, možná i vy máte s tímto stylem své zkušenosti. Málokdo ale ví, že se podle feng shui dá i uklízet – a právě na to se zaměříme v dnešním článku. Pokud jste dospěli do fáze, kdy se doma cítíte stísněně a není vám zde dobře, je ten nejvyšší čas na úklid podle tohoto fenoménu. Naučíme vás uklízet tak, aby nic nestálo v cestě pozitivní energii, kterou můžete čerpat a která se k vám bohužel nedostává. Jdete s námi do toho?

Odstraňte plíseň v bytě

Zásady feng shui říkají…

…vždycky je ten správný čas začít!

Zastáváte názor, že ideálním časem k úklidu je jaro a období před Vánoci? A tím chcete říci, že v průběh roku neuklízíte? Feng shui říká, že nikdy není pozdě začít a vždycky je ten správný čas. Přestaňte proto hledat výmluvy a pusťte se do úklidu hned, jak si přečtete tento článek!

…méně je někdy více!

Stojíte v pokoji a nevíte, jak začít? V první řadě se určitě rozhlédněte kolem sebe a udělejte si obrázek o stavu dané místnosti. Zaručeně zde najdete spoustu zbytečností, jež se vám tady časem nahromadily a jejich přítomnost na vás působí negativně. Uvědomte si, že váš byt či dům není skladiště nepotřebných věcí. Všeho nepotřebného se zbavte.

…oblečení je jako první na řadě!

Máte skříně plné věcí, které ale dávno nenosíte? Pokud skladujete oblečení, do kterého se snažíte marně – již několik let – zhubnout, nebo i takové kousky, které jste již neměli celá léta na sobě, nemilosrdně se ho zbavte. Darujte jen na charitu nebo s ním naložte dle vlastního uvážení, jedno je však jisté – musí pryč!

…koupelna pod drobnohledem!

I v koupelně se najdou věci, díky kterým se cítíte špatně. Pokud se vám na poličkách nahromadily prázdné lahvičky od kosmetiky, parfémů či jiných přípravků, odpovězte si sami sobě na otázku: proč to všechno ještě skladujete?! Aby vaším bytem mohla proudit pozitivní energie v souladu s feng shui a vy jste se doma cítili dobře, nesmí být přecpaný zbytečnostmi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *